Wideofilmowanie Poznań

Oferta

Filmy ślubne

Oryginalne, dynamiczne filmy realizowane przy zastosowaniu dwóch kamer nagrywających w jakości Full HD, za dodatkową opłatą również przy użyciu urządzenia do stabilizacji obrazu Steadicam.

Film z uroczystości zawarcia związku małżeńskiego przedstawia zazwyczaj przygotowania, ceremonię ślubną oraz wesele. Istnieje ponadto możliwość zamówienia filmu z pleneru - jesteśmy zawsze otwarci na Państwa pomysły i życzenia.

Spoty internetowe

Krótkie i dynamiczne filmy do zamieszczenia na stronach internetowych, będące doskonałym i innowacyjnym sposobem na zaprezentowanie profilu Państwa działalności.

Reportaż filmowy

Relacje z wydarzeń kulturalnych i sportowych lub innego typu imprez masowych. Tego typu film jest ciekawą wizytówką firmy, okazją do zaprezentowania swoich usług jak również pamiątką dla uczestników imprezy. Reportaż zawiera zazwyczaj wywiady, odpowiedni podkład muzyczny lub komentarz lektora.

Filmy z koncertów

oferujemy Państwu możliwość nagrywania koncertów przy użyciu trzech kamer oraz urządzenia do stabilizacji obrazu Steadicam. Zapewniamy ponadto profesjonalne nagranie dźwięku za pomocą zewnętrznego urządzenia.

Filmy motoryzacyjne

Relacje z imprez motoryzacyjnych w formie clipów muzycznych, zawierające zdjęcia z onboardów mocowanych w samochodach uczestników, jak również wywiady z zawodnikami.

Filmy korporacyjne

Filmy dokumentalne